.

.

Време на судењето велосипед јаглерод handlebar 420mm ширина аеро tt јаглерод handlebar јаглерод триатлон handlebar за tt велосипеди 31.8 мм-400/420/440

Време на судењето велосипед јаглерод handlebar 420mm ширина аеро tt јаглерод handlebar јаглерод триатлон handlebar

DEN 7301.00
DEN 8112.00
-10 %
Од стока


Прифати сопствени бои и отворен калап .
Објектот HB086 Триатлон се справи со бар
Бар големина : 31.8*400/420/440mm
Spacer : 35mm( 5мм-10мм и 20mm)
Тип : Време е судскиот велосипеди handlebar
Материјал : Hight Modulus Toray T700 Карбонски Влакна
Ткаат : UD сјај & мат финиш
Гаранција : 2 години
тежина за 550g за 420mm сет
Кабел : Внатрешни јаглерод

боја:
width400mm, width420mm, width440mm
Компоненти:
Handlebar
Тип:
Остатокот Handlebar/TT Handlebar
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Бренд Име:
superlogic
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ТТ велосипед handlebar
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Употреба:
Круизери
R

Додатоци на производи