.

.

НЕМА ЛОГО на Карбонски Влакна seatpost UD MTB Патот Велосипед Seatpost Велосипед Седиште пост 31.6 27.2 30.8 mm 400mm Офсет:5mm/25мм

НЕМА ЛОГО на Карбонски Влакна seatpost UD MTB Патот Велосипед Seatpost Велосипед Седиште пост 31.6 27.2 30.8

DEN 1452.00
DEN 1631.52
-11 %
Од стока


ОПИС & МАТЕРИЈАЛИ
• Јаглерод Влакна композитни изградба
• UD јаглерод ткаат
• Крај на Боја : сјајни Материјал : 100% T800 Целосна Карбонски Влакна Големина : Φ27.2/30.8//31.6 мм Должина : 400mm(кога ќе го поставите цел,ве молиме Choosed Големината вашата потреба.) Главната Боја : UD Црна Офсет : 5mm/25мм Тежина : околу 215g (27.2 mm) Велосипед Тип : Патот велосипед/Планински Велосипеди Една година гаранција за квалитет Помина Европа Sandards и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.
Пакетот вклучува :
1x Велосипед Seatpost

R

Додатоци на производи