.

.

2018 NEWBOLER Голем Велосипед Триаголник Торба за Велосипед Рамка Пред Цевка Торба Водоотпорен Велосипедизам Торба Pannier Ebike Алатка Торба Додатоци XL

2018 NEWBOLER Голем Велосипед Триаголник Торба за Велосипед Рамка Пред Цевка Торба Водоотпорен Велосипедизам

DEN 784.00
DEN 1307.04
-40 %
Од стока


Име : NEWBOLER Велосипед Триаголник Торба XL Врвот патентите за главната преграда и вториот патентите за надвор џеб. Нето торба во главната преграда , за класификација на стоките во склопот Одлична за алатки, закуски, паричник, копчиња и други мали предмети .
Карактеристики
1. Одговара за 17inch ,18inch , 19 инчи и над рамка за велосипед
2. Висок Квалитет 210 D Полиестер&TPU Ткаенина Анти-носат и отпорен на вода
3. Рефлексивни логото , безбедност јава во текот на ноќта
4. Внатрешни нето кеси во внатрешноста на главниот оддел , се класифицирани складирање повеќе склопот
5. Брзо ослободување од велкро
6. Ширината е соодветно, нема да ви попречат кога велосипедизам
7 . Голем капацитет, погоден за градски вози и долги патувања

боја:
црна XL
Функција:
Никаква Усна
сертификација:
NEWBOLER
Бренд Име:
NEWBOLER
Број На Модел На:
BAG011
is_customized:
Yes
Материјал:
Polyster
R

Додатоци на производи