.

.

5000LM VASTFIRE XML T6 БЕЛА LED СВЕТИЛКА +Пушка Планината За Пиштол+Далечински Switch +батеријата+складирање+кутија

5000LM VASTFIRE XML T6 БЕЛА LED СВЕТИЛКА +Пушка Планината За Пиштол+Далечински Switch +батеријата+складирање+кутија

DEN 1088.00
DEN 1343.52
-19 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Карактеристики :
1.Светлото Материјал : Алуминиум 6061 T
2.Издржливи crenellated штрајк рамки за зајакнување на само-одбрана
3.Сијалицата : Бела XML T6 LED Светло
4.Lumens : 5000 lumens излез(Max)
5.Работат Напон : 3.7 V-8.4 V
6.Батерии : 1x18650 батеријата
7.Вклучете 1 : Опашка ззп/Исклучување
8.Секојдневно водоотпорен, го користите во врнежлив ден, не е проблем
9.Светлото Дијаметар : 15.2 х 4.5 cm (рамки) 2.4 cm (опашка)
Пакетот вклучува :
1x Vast Fire T6 LED Светилка 4000 LM
1 x Далечински Притисок Префрлате
1 x Светло Планината
1 x Батерија 18650 3000m Ah 3.7 V Батерија
1 x Батерија 26650 Батерија Полнач(100v-260v)
1 x складирање
1 x кутија
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од денот на испраќање, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е на клиентите задоволство!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно . Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

боја:
Црна
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
Велосипедот Светлина
Бренд Име:
VASTFIRE
R

Додатоци на производи