.

.

M5X12mm M5X10mm M5X 8мм Титаниум Ti Шише за Вода Кафез Шише Носителот Гром Завртка

M5X12mm M5X10mm M5X 8мм Титаниум Ti Шише за Вода Кафез Шише Носителот Гром Завртка

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %
Од стока


Материјал : 6 AL/4 V титаниум Големина : M5 x 10мм;M5 X12mm;M5 X8mm
отворен со ален копче за внатрешна хексадецимален
Тежина : 1.4 g/еез-2g/еез
Пакетот вклучува : 4pcs Завртки(M5x8mm M5x10mm M5x12mm Pls Избери ) за Испорака и плаќање во Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Escorw , T/T,Palpay, кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. 2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Нашите обично send my стоки за моите клиенти што е можно поскоро со ЕМС. Ние исто така, обезбеди меѓународен испорака се Изразува како што курирската служба DHL, UPS-от и ТНТ (но мора да го додадете превозот цена за tnt,dhl, или ups) Предмети ќе бидат испратени во рок од 48 часа по уплатата избришани. Испорака обично трае 5-10 работни дена да се во Светот. Забелешка (Многу важни) : "Ние не ветуваме на пристигнување време на стоки (бидејќи постојат голем број на несреќи) Обично DHL, Fedex, Ups-от : За 3-5 работни денови ( Официјална Веб-страница на следење на време да Почне пресметка). EMS : за 4-10 работни денови ( Официјална Веб-страница на следење на време да Почне пресметката) за Кина пост воздух mail : Ова е многу бавно. Но, многу евтини. Обично за време стигнавме во Европа 5-10 работни дена. Времето за постигнување на сад е околу 10-15 работни дена. Ние може да се користи на други начинот на испорака за вас. На пример : USPS и други Ние треба околу 1-3 дена да се процесира вашата нарачка. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

R

Додатоци на производи