.

.

СРН Бесплатен Превозот 10pcs/многу црвени, розови Вештачка свила зголеми цвет ѕид peony свадба позадина пазарот настан plandecoration

СРН Бесплатен Превозот 10pcs/многу црвени, розови Вештачка свила зголеми цвет ѕид peony свадба позадина пазарот

DEN 11628.00
DEN 12240.00
-5 %
Од стока

Име : Микс стил и боја Hydrangea зголеми цвет ѕид ГОЛЕМИНА : 1 PCS големината е 62 CM * 42 CM, Боја : како на сликата покажува,сите се 100% во вид на снимањето,ако постојат некои разлика помеѓу вистински стоки и слика,ве молиме според вистински стоки,затоа што на екранот и светлина. Пакување : 1pcs/opp вреќа,10pcs/картон 6pcs покажува : (120cm*120cm ѕид) 1pc детали : ви Благодариме за клиентот слики :

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Бренд Име:
СРН
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
spr2017-001a
Стил:
Цвет
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни
R

Додатоци на производи