.

.

220cm Европски стил Лажни Свила Рози Ivy Лозата Вештачки Цвеќиња Со Зелени Лисја За Дома Свадба Декорација Виси Гарланд

220cm Европски стил Лажни Свила Рози Ivy Лозата Вештачки Цвеќиња Со Зелени Лисја За Дома Свадба Декорација

DEN 176.00
DEN 226.08
-22 %
Од стока


【Име】: 220cm Европски стил Лажни Свила Рози Ivy Лозата Вештачки Цвеќиња Со Зелени Лисја За Дома Свадба Декорација Виси Гарланд
【Материјал】 : цветови и лисја се свила платно
【Големина】 : вкупна должина од околу 220cm, 42 мали пупки

Сместување:
Виси
Растенијата Стил:
лозата
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи