.

.

3cm Fabirc Цвеќиња за Коса Цвеќиња со Бисери за Бебе девојка деца коса додатоци или brooch pin

3cm Fabirc Цвеќиња за Коса Цвеќиња со Бисери за Бебе девојка деца коса додатоци или brooch pin

DEN 1089.60
Од стока


Бојата ќе биде малку поинаков од оние што се прикажани на сликата,ве молиме да се напомене, и ако ви се грижи за тоа,ве молам, бидете внимателни пред да го купат.
Ве молиме имајте предвид дека објектот ќе изгледаат поголеми од вистинските стоки, ве молиме проверете ја големината внимателно.
Ако ние истрча на залиха,ќе ве контактираме во прв пат,ве молиме проверете ја вашата порака во време.ви благодариме.

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
ZD-1012
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Полиестер
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
R

Додатоци на производи