.

.

Вештачки Сатен Цвет Младоженецот Corsage Кралска Сина Цвет Кристал Накит Невеста, Свадба Corsage Pin Брошеви за Man Костум XH0038-2

Вештачки Сатен Цвет Младоженецот Corsage Кралска Сина Цвет Кристал Накит Невеста, Свадба Corsage Pin Брошеви

DEN 36.00
DEN 66.24
-46 %
Од стока


Име На Производ : Свадба Boutonniere
Materail : Сатен Цвет, Дијамантски Накит
Околу дијаметар : 5cm ве Молиме изберете ја вашата потреба боја со број и оставете порака во ред, јас ќе се направи за вашата идеја
сликата покаже :
ние сме фабрика
тука аголот на Фабрика шоу

Големина:
5cm diameter
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
XH0038-2
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
боја:
Многу Сопствени Боја
Материјал:
Сатенски Цвет, Дијамантски Накит
Големина:
Approx Diameter 5cm
is_customized:
Yes
Тип:
Свадба Партија Цвеќиња
Фабриката За Продажба:
Yes
Пад на превозот:
Yes
Пакување:
OPP вреќа
Земјата на оригиналната :
кина
R

Додатоци на производи