.

.

(Мали Цел Линк) 6-7 cm Пена Зголеми Вештачко Цвеќе Дома Свадба Декорација Цвеќиња *Бесплатна Испорака

(Мали Цел Линк) 6-7 cm Пена Зголеми Вештачко Цвеќе Дома Свадба Декорација Цвеќиња *Бесплатна Испорака

DEN 215.04
Од стока


Дијаметар на секој пена зголеми глава : Прибл. 6-7cm Тоа имаат целосно 18 различни бои за избор,изберете Само бојата кога ќе го купите. Ако треба да се меша овие бои по една многу, само оставете порака до нас за како да се меша,tks : ) За Fuschia,светло портокалова,розова боја,светло зелена боја, pls кликнете на овој линк да се купи :
http : //www.aliexpress.com/store/product/700pcs-X-Fantastic-6cm-Artificial-Foam-Rose-Heads-in-Fuschia-Pink-Green-Orange-DIY-Crafts-Wedding/703347_1279016405.html
Трговија на големо (Мали Цел Линк) 6-7 cm Пена Зголеми Вештачко Цвеќе Дома Свадба Декорација Цвеќиња *Бесплатен Превозот*
Tks толку многу за нашите клиенти од Русија ,ги користат нашите овие зголеми главата да DIY Убави нешта за да ги споделите со нас : Навистина Прекрасна!
Answer : ___________________________ Note :
а. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Прифаќаме само Зачувам .Western Union се исто така добредојдени.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние ги користиме пратката од страна на "ЕМС", "ПРОЗОРЦИ","DHL","FEDEX" "ТНТ".
Ние ќе го избере најдобриот превозот начин да брод за вас.
Ние само бесплатен превозот во некои земји :
(Велика БРИТАНИЈА, САД, Шпанија ,Франција, Нов зеланд, Австралија,Sigapore, Малезија, Канада,Кореја,Јапонија,Бразил, Данска, Норвешка,Финска, Шведска,Ирска,Унгарија,Швајцарија,Белгија,
Австрија, Фиџи, Холандија , Луксембург , Малта , Португалија, Швајцарија,Папуа Нова Гвинеја)
Во други земји, ве молиме контактирајте не директно.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Размена само ако еден ќе купи од нас кои се сосема различни од нас, вие може да побарате промена за тоа.

R

Додатоци на производи