.

.

led светлото screen10 Парчиња/многу оригинални LG 42inch 6916L-1412A 6916L-1413A 6916L-1414A 6916L-1415A

led светлото screen10 Парчиња/многу оригинални LG 42inch 6916L-1412A 6916L-1413A 6916L-1414A 6916L-1415A

DEN 1218.00
DEN 1295.52
-6 %
Од стока


led светлото screen10 Парчиња/многу оригинални LG 42inch 6916 L-1412 A 6916 L-1413 A 6916 L-1414 A 6916 L-1415 A
1lot=10pcs
R1*3 R2*2

Број На Модел На:
6916L-1412A 6916L-1413A 6916L-1414A 6916L-1415A
Бренд Име:
qipin
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
R

Додатоци на производи