.

.

2018 нов Бесплатен Превозот RT2281 DVI VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за N116B6-L07 LED 1366x768 само 11,6 инчен N116B6 L07 Plug and play

2018 нов Бесплатен Превозот RT2281 DVI VGA LCD Контролер Одбор за Полнење за N116B6-L07 LED 1366x768 само 11,6

DEN 959.52
Од стока


Опис На Производот
1. ОПШТ ОПИС
М. RT2881.E5 е мулти-цел LCD монитор. Тој е дизајниран за поддршка на двојна/единствен LVDS
LCD панел.
Главната функција на M. RT2881.E5 може да ги поддржи VGA, DVI влез.
Answer : ___________________________ Note : спецификација на одборот вклучува опис на сите функции.Затоа,нашите
клиентите можат да одберете функциите кои тие ги бараат за да се произведе одбор.Но спецификација може да
се воведува универзално.
2. ФУНКЦИЈА НА РАСПОРЕД
Следните сите слики се референтни само. Ве молиме да земете во реалните објекти како стандарди.
Кота на М. RT2881.E5
3. КАРАКТЕРИСТИКИ
Подолу ќе најдете детални функција
ГЛАВНАТА ЧИПСЕТ
RTD2281 CL
OSD LANGUAGE
OSD
Азија-Пацифик
Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Англиски, Француски,
Германски, Италијански, Шпански, Португалски, Јапонски, Корејски
(опција)
ПАНЕЛ
Панел Тип
TFT LCD
Интерфејс
Единствен/Dual LVDS
Максимална Резолуција
1920*1080
МОЌ ДА PANEL
3.3 V, 5 V, 12 V
Управување со
Режим На Потрошувачката На Енергија
Копчето Видови
Земјата Копче Интерфејс
Answer : ___________________________ Note : 1. Лиценци кои се вклучени во спецификации над се треба да се добиени од страна на клиентите самите.
2. Кога 3.3 V панел Irush?1000m A, Inormal?600m A,ве молиме контактирајте инженери за да се потврди
3.3 V панел напојување компонента избор.
3. Максимална струја на USB2.0 : 500m A. Големо влијание струја од USB уред(надминува 500m A) може да доведе
да одборот абнормални работа;
4. Нормалниот оперативен струја од 5 V panel
4. PCB ДИМЕНЗИИ
Димензија(mm) : 107(L)*66(W)*17(H)
1. За Пакување
2. За превозот
Нашите Услуги
Компанијата Информации

Бренд Име:
dower мене
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
R

Додатоци на производи