.

.

1 комплет за модел 02 Аркадна да USB контролер 2 плеер MAME Multicade Тастатура Енкодер со 30мм нема кликнете на звук копче

1 комплет за модел 02 Аркадна да USB контролер 2 плеер MAME Multicade Тастатура Енкодер со 30мм нема кликнете

DEN 1416.00
Од стока


Одбор
тоа не се аналогни на текст
Џојстик
Бојата на врвот на топката можете да изберете
Бојата можете да го изберете копчето за
ЦРВЕНОТО копче, не е во парк сега
Ве молиме да не информирате на боја сакате ако сакате да ја смените бојата.
Ако не ви се информирате на боја сакате, ние ќе го испратите објекти како слика покажа.

R

Додатоци на производи