.

.

нов увезени оригинални FDD8896 ДА-252 областа ефект 30V 94A

нов увезени оригинални FDD8896 ДА-252 областа ефект 30V 94A

DEN 1200.00
Од стока


{ интегритет управување со квалитетот }
Компанијата е професионална интегрирано коло појавување на даватели на услуги, со продавница за продажба искуство! Многу клиенти На прво, за клиентот да најнови, најчесто оригиналниот квалитет на производите! Би сакал да се земе цената на лажни стоки да се споредат нови, оригинални Инсталирате вистински стоки ве молиме да ги заобиколат! Продавница : сите извори се сосема нови, оригинални, со висок квалитет, прифатлива цена, испорака на Стоки
брзо, сервисот "целта, за развој на идеи, да се обезбеди најголем задоволителна услуга се врати на клиентите, добредојдовте во светот Пријатели на државна сопственост деловна соработка, и бараат заеднички развој и да воспостави долго-рок кооперативни односи!
Поради големиот број на бебе, не може да се вчитаат, како што се во оваа продавница не може да се најдат вашите производи, ве молиме контактирајте персонал за услуги на корисниците, продавница Може да обезбеди еден - стоп електронски компоненти IC чип со еден појавување, БУМ табела цитирам една станица услуга.
Бебе еден / мала серија пакет продажба, доколку купите повеќе квантитет или големи количини, ве молиме контактирајте со нас. купување Купи повеќе делови. Со помош на "додади во кошничка", ќе биде за вашиот попуст
{ Информации за исплата }
1 - прифаќаме само хостинг услуги. Ние ја прифати уплатата, можеме да го прифатиме, жал ни е, не можеме да прифатиме другите На начин на исплата, како што чек или поштенска цел.
2 - ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат.
3 - сите плаќања ќе бидат избришани во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот. Ако сте навистина тешко да се плати за проектот, ве молиме, контактирајте не, јас ќе ви помогнат да се реши тоа.
4 - ако имате било какви посебни барања за деталите на проектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
{ пратката }
1 - ние може да се направи целиот свет.DHL
2-, федералните, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг пост се достапни.
3 - ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и контакт број се точни.
4 - можете да ги пратите вашите производи и услуги на сајтот, откако тие се испраќаат надвор
{ Увозни давачки или тарифни }
1 - увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на одговорност на купувачот
2 - ве молиме проверете со вашиот национален царинската да се утврди дека овие дополнителни трошоци ќе бидат купени пред.
3 - ве молиме потврдете деталите на фактурата. На пример, ние треба да го напишете бројот на цената на товарен лист, фактура, или како да се опише со проект, итн.
{ политика на враќање }
1 - доколку постои некој дефект во објектот, тоа треба да биде во 7 од новиот денот на приемот (на купувачот да се врати на состојбата на ре за продажба.Според сите theoriginal и заврши предмети)
2 - ви благодариме за вашиот бизнис и да понудат на 7 ден политика на враќање (7 дена по приемот на стоката).Објектот се врати од
3 - мора да биде во својата првобитна состојба.
{ повратни информации }
1 - нашата цел е да се постигне 5 ѕвездички за секоја трансакција. Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој,Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, срдечно ве покануваме да имаат позитивни повратни информации за нас. very Thank вас за вашето време.
2 - нашиот план ќе се вратам на вас по вашата повратна информација.
3 - ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
{ Ви благодарам многу за вашата поддршка, ви посакуваме да имате пријатен ден! }

R

Додатоци на производи