.

.

CRESTED нерѓосувачки челик види бенд за apple види бенд 42mm/38 метал хривнија рака & метал случај за iwatch серија 1/2

CRESTED нерѓосувачки челик види бенд за apple види бенд 42mm/38 метал хривнија рака & метал случај за iwatch

DEN 531.00
DEN 804.96
-34 %
Од стока


CRESTED нерѓосувачки челик види бенд за apple види бенд 42mm/38 метал хривнија рака за iwatch серија 1/2 случај Опис на Производот i-SUPERSIM Компатибилност : Infiland apple види 42 mm бенд од нерѓосувачки челик, метални замена за врвка за зглоб бенд за apple види & спорт & издание верзија : 42 mm. Опис на производот : Оваа Infiland нерѓосувачки челик бенд е специјално дизајниран за apple види 42 mm . Тоа е со цел да се намали трошоците за вас да поседуваш еднакви висок квалитет на алтернативни рака. Едноставен за инсталација и отстранување, големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб. Ова не ' рѓосувачки челик види бендови е совршен избор за оние кои сакаат да направат нивните apple види благородна и стилски на пригоден начин. Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР од нерѓосувачки челик бенд за apple види 42 mm (види не е вклучена), ве Молиме забелешка : боја на сликата може да биде малку различен од вистинскиот производ се должи на осветлување и боја поставката. ако треба да се прилагоди алатка,ве молиме кликнете тука :

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Бренд Име:
CRESTED
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
22cm
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
За Apple види
Тип На Објект:
Watchbands
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Боја 1:
Црна
Бојата 2:
Сребро.
Боја 3:
Злато
Бојата 4:
Роуз Злато
Компатибилен:
за Apple види 3/2/1/Најк/Хермес/Издание 38/42MM
Се применливи:
за apple мажи/жени smart watch serise 3 2 1
R

Додатоци на производи