.

.

Браун Вистинска Кожа Watchbands 20mm Водоотпорен Calfskin 18mm Види Ремени Сребрена Тока Хривнија Црна 20mm Види Бенд

Браун Вистинска Кожа Watchbands 20mm Водоотпорен Calfskin 18mm Види Ремени Сребрена Тока Хривнија Црна 20mm

DEN 424.00
DEN 623.52
-32 %
Од стока


Вистинска Кожа Watchbands Мажи Жени Мека Види Бенд Рака Со Нерѓосувачки Челик Тока 22 24 26mm relogio
Види бенд
Материјал : кожа
Рака боја : црна, темно кафена, светло кафеава
Тока боја : сребро Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
3. Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Обичните Парцела Плус, стока само да се следи во Кина.
4. Ако вашата нарачка помалку од $5 и треба следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, системот ќе ви наплати регистрирани такса automically.
Испорака : 1. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, така pls напишете право адреса детали кога ќе ги нарачате. 2. Ако сакате да се избере DHL,UPS-от,EMS,FEDEX, ТНТ превозот начин, pls контактирајте со нас пред цел. 3. Купувачот треба да биде одговорен за било увоз на даноци или царински давачки. Боја Неусогласеност Разликата во бојата може да биде предизвикана од боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Pls разбирање, tks толку многу. Повратни информации и Повратни информации е многу важно за нас, тоа ќе биде многу ценет од страна да ни даде позитивни повратни информации и сите 5 започнува. Ако кој било проблем за нашите предмети или услуга, pls контактирајте со нас слободно пред да замине вашите негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми,TKS ТОЛКУ МНОГУ!

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
BENOW
Бендот Должина:
21cm
Број На Модел На:
a006
R

Додатоци на производи