.

.

18 20 22mm Вистински Cowhide Кожа Црна, Темно Кафена и Жени Мажи Watchbands Рака Нерѓосувачки Челик Сребро полски Pin Тока

18 20 22mm Вистински Cowhide Кожа Црна, Темно Кафена и Жени Мажи Watchbands Рака Нерѓосувачки Челик Сребро

DEN 383.00
DEN 709.44
-46 %
Од стока

18 20 22mm Вистински Cowhide Кожа Црна, Темно Кафена и Жени Мажи Watchbands Рака Нерѓосувачки Челик Сребро полски Pin Тока
Ставка опис
Бренд : HENGRC
Бендот ширина : 18mm 20mm 22mm
Бендот боја : Црна, Кафена ,Темно кафена
Тока боја : Сребрена (полиран)
Тока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челик
Бендот Материјал : италијански вистинска кожа
Пакет : 1pcs види бендови ,4pcs пролет барови и мала алатка
Ние сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!! (1) Нормално,тоа ќе потрае 3-5 недели или така испорака.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување.Ве молиме трпеливо чекање.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере. (2) За одложувањето : кина одмор и превозот на шпицот на сезоната ќе влијае на времето за испорака.Како меѓународен превозот не е во наша контрола,ви благодариме за вашиот вид да се разбере. Со цел да го добивате нашиот објект ПОБРЗО,ние ќе брод на сите наши објектот преку нормална препорачана пошта. Ако сакате да ги споделите со нас брод вашиот производ преку експрес,како што курирската служба DHL.Бидејќи скапи поштарина,ве молиме додадете некои поштарина.Ви благодариме за вашиот разбере. Превозот начин и плаќање на Хонгконг,Тајван и Macao. Ние можеме да брод на нашите производи на Хонгконг,Тајван и Macao преку SF-експрес.Бидејќи скапи поштарина,ве молиме додадете некои поштарина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Доколку производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Ние ќе испрати уште еден сосема нов објект како замена штом се прима врати пакет. 2. Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел 3. Ве молиме бидете враќање пакет како мали како possidle и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5.00 ДОЛАРИ.

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
L02&B014
Бренд Име:
HENGRC
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
20cm
Бендот Ширина:
18MM 20mm 22mm
Бендот Боја:
Црна , Темно кафена , Кафена
подарок:
4pcs пролет и мала алатка
Тока Материјал:
нерѓосувачки челик сребро полиран тока
бендот материјал :
Италијански Вистинска Кожа
R

Додатоци на производи