.

.

16mm Вистинска Кожа Замена Сина Види Бендот се вклопува S w a t c h Кожата WB1068G16GB

16mm Вистинска Кожа Замена Сина Види Бендот се вклопува S w a t c h Кожата WB1068G16GB

DEN 748.00
DEN 935.52
-20 %
Од стока


Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Alexis
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
WB1068G16GB
Бендот Материјал Тип:
кожа
Затворач Тип:
Пластични
Состојба:
Нов со ознаки
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Бесплатен превозот :
Yes
Бендот Боја:
Сина
Бендот Должина:
18.6 cm
Бендот Ширина:
1.6 см
R

Додатоци на производи