.

.

Топла продажба на ОЛ дама трендовски црна велур desinger сандали, златни метални пета sequined фустан чевли жена мода контраст боја со висок

Топла продажба на ОЛ дама трендовски црна велур desinger сандали, златни метални пета sequined фустан чевли

DEN 2760.00
DEN 2904.96
-5 %
Од стока


добредојдовте на нашата продавница
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
ПРОДАВАЧОТ ПРЕПОРАЧУВА
МЕРКА ГОЛЕМИНА
US4.5=Euro34 одговара за нога должина околу 22cm

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Метал Декорација
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
22
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Геометриски
Горниот Материјал:
Платно
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
R

Додатоци на производи