.

.

Најновите Bling Bling Кристал Висока Пета Сандали Секси Open-пети Глуждот Рака Сандала Висок Квалитет на Дизајнер на чевли жена Жените Големина

Најновите Bling Bling Кристал Висока Пета Сандали Секси Open-пети Глуждот Рака Сандала Висок Квалитет на Дизајнер

DEN 3212.00
DEN 3380.64
-5 %
Од стока


Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топли
продажба дами фустани,разни на високи потпетици
чевли,чанти,coats You може да се купи нешто што сакате.
било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Се облекуваат
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
001
Горниот Материјал:
ПВЦ
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Outsole Материјал:
ПВЦ
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Моден Елемент:
Fretwork
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Стил:
Класици
Insole Материјал:
ПВЦ
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Cut-Испис
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи