.

.

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Жените Летни чевли жена Секси Посочи Пети Тока Cut-испис Платформа Сандали Дебели Платформа Висока H

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Жените Летни чевли жена Секси Посочи Пети Тока Cut-испис Платформа Сандали

DEN 3559.00
DEN 3745.92
-5 %
Од стока


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Повод:
Се облекуваат
Бренд Име:
attantou
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
103
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Fretwork
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Чевли Ширина:
M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Cut-Испис
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Велур
MOQ:
1
R

Додатоци на производи