.

.

2018 лето секси супер висока пета сандали, 15СМ тенка и транспарентен кристал чевли, мажените жени е стил сандала модел чевли

2018 лето секси супер висока пета сандали, 15СМ тенка и транспарентен кристал чевли, мажените жени е стил сандала

DEN 2340.00
DEN 3120.00
-25 %
Од стока


Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, не даде лоша критика, ви благодариме за вашето разбирање

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
YIZHOULI
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Број На Модел На:
301611
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Платформа
Outsole Материјал:
Гума
Платформа Висина:
5-7cm
боја:
црна, црвена розова сребро.
Високи Потпетици:
15cm
Платформа:
5cm
R

Додатоци на производи