.

.

Моден Шампањ Пурпурна Златни Сандали Кристал Матурска Партија Чевли Лето Булчински Свадба Чевли Глуждот Рака Буци Потпетици

Моден Шампањ Пурпурна Златни Сандали Кристал Матурска Партија Чевли Лето Булчински Свадба Чевли Глуждот Рака

DEN 3424.00
DEN 4175.52
-18 %
Од стока


Добредојдовте на Врвот Продавачот Врвна Услуга
1. Боја : Виолетова, Злато, Шампањ
2. Пети Облик : Отворена Пети
3. Горниот Материјал : Овча
4. Обвивка Материјал : Вистинска Кожа
5. Разубавувањето : Кристал
6. Пета Висина : 8cm=3 Инчи;
7. Големина во парк : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.5, НИ 7, НИ 7.5, НИ 8, НИ 8.5, НИ 9, НИ 9.5, НИ 10, НИ 10.5, НАС 11
1. Ние брод на светот.
2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3.Предмети ќе биде предаден во рок од 3-8 работни дена по добиеме вашата уплата (освен викенд и одмор).
4. Превозот од Хонгконг Пост ќе биде пристигна во рок од 15-45 работни дена во зависност од различните земји.
5. Превозот од UPS-от, EMS, DHL и сл. ќе биде пристигна во рок од 3-7 работни дена.
Превозот одложување и Следење на број :
1.Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.
2.Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме да ги проверите пред да плати.ви благодариме.
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со мене во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ако имате прашање, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене!!! Среќен Купување!!!

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Стил:
Моден
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Бренд Име:
ЉУБОВ МОМЕНТИ
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Шаблон Тип:
Флорални
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Цвет
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Тип:
Чуден Стил
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет, Лето
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Виолетова, Злато, Шампањ
is_customized:
Yes
Пети Стил:
отворете пети
Горниот Материјал:
Овча
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Кристал
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи