.

.

Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали Мода Отвори Пети Плоштадот Потпетици Сандали Стилски Бели Чевли Жена Плус НИ Големина 4-20

Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали Мода Отвори Пети Плоштадот Потпетици Сандали Стилски Бели Чевли

DEN 2635.00
DEN 2927.52
-10 %
Од стока


Оригиналната Намера Супер Секси Жените Сандали Мода Отвори Пети Плоштадот Потпетици Сандали Стилски Бели Чевли Плус НИ Големина 4-20. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Повод:
Партија
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
EF0765
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Моден Елемент:
Тока
Горниот Материјал:
Синтетички
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
боја:
Бела
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
За 14-18cm
R

Додатоци на производи