.

.

Tenis Feminino Голема Големина 34-46 Дами Чевли Жена Zapatos Mujer Жените Chaussure Femme Пумпи Sapato Feminino Tacon Вљубените 88

Tenis Feminino Голема Големина 34-46 Дами Чевли Жена Zapatos Mujer Жените Chaussure Femme Пумпи Sapato Feminino

DEN 365.00
DEN 384.00
-5 %
Од стока


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
ЦХД-88
Бренд Име:
BLXQPYT
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Стил:
Слатка
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Сандала Тип:
Гладијатор
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
R

Додатоци на производи