.

.

Wholsales!Беж Црна Т-Рака Мода Слатка Чипка Лето Девојки Жените Дама Жените Сандали L117

Wholsales!Беж Црна Т-Рака Мода Слатка Чипка Лето Девојки Жените Дама Жените Сандали L117

DEN 844.00
DEN 1535.04
-45 %
Од стока


Внимание!!!Руската клиентите треба да обезбеди Contacter ПОЛНО ИМЕ,сите клиенти треба да се обезбеди ЦЕЛОСНА АДРЕСА,вклучуваат земја,регион,град,улица,стан БР.,со цел да се постигне успешно!
Ве молиме внимателно проверете ја големината на табелата,тоа не е навистина НИ големина или велика БРИТАНИЈА големина ,во зависност од вашите метри должина,ве молиме да се измери вашата нога должина и дланка ширина на белата хартија,со цел да се избере вистинската големина!!! Ако вашите нозе е широк или масти,ве молиме изберете една големина поголеми!!! Ако не го разбираат тоа,можете да побарате од нас. Ако вашиот причина изберете погрешен големина,ние ќе не одговорни за i t !!!
По продажба на услуги
1 .Го прогласи цена : обично пишуваме $8 на парцела во advoid на царинските давачки и може да го промени цена, ако сакате,но ве молиме да се направи некоја порака за нас! 2.Превозот : Поголемиот дел од Земјата freeshipping иако Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,како и времето за испорака зависи од поштата,па превозот времето е само референца,тоа можеби ќе ви го одложи за неколку причини,како што се на викенди,празници,време,сопствени грешки и така натаму,ве молиме почекајте трпеливо. Ако тоа е навистина губи,ќе испрати назад на плаќање за вас.Повеќето од превозот начин може да нумера со 17trcak. 3.Политика на враќање : Како превозот цена е скапо,ние ви препорачуваме да не се врати на itmes,и ние може да обезбеди решение.Ако навистина сакате да ја испратите назад,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе добиете предмети,и да бидете сигурни дека тоа е нов дека ние сме испратени до вас,не можат да влијаат на нашиот продаде повторно,или ќе го одбие испраќањето назад!Превозот цена на испраќањето назад треба купувачот да плати за тоа. 4.Повратни информации : Ако ни даде добар фидбек со 5 ѕвезди,можете да добиете попуст од 5% следниот пат.Ако не се задоволи со предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се служи со вас,и се надеваме дека може да биде пријател. 5.За боја : Сите објект се вистински photoes,како на светлина причина,боја можеби мала разлика,ве молиме да се разбере тоа,ако сакате во живо на фотографии,можете да контактирате со нас!

R

Додатоци на производи