.

.

2 парчиња Оригинални Huawei B525 E5186 B593 Надворешна Антена Тип D црна боја

2 парчиња Оригинални Huawei B525 E5186 B593 Надворешна Антена Тип D црна боја

DEN 422.40
Од стока


100% Huawei оригиналното Писмо D црна боја 5dbi 4 G LTE антена huawei b593 b890 b880 b310 b315 со sma конектор
Електрични Спецификации :
Фреквентен Опсег
698-2700 MHz
Добивка
5d Bi
VSWR
≤1.8
Поларизација
Вертикална
Отпорност
50ohm
Максимална Влезна Моќност
50 W
Конектор
SMA
Температурата На Работа
-40℃ до+80℃
Механички Карактеристики :
Антена Димензија
190mm
Тежина
20g

Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
4g антена
Стил:
Надворешни
wirless Модем Тип:
WCDMA,LTE
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
No
R

Додатоци на производи