.

.

Многу 10pcs Freeshipping Новиот Huawei E353 3G Безжичен Модем 21.6 Mbps ОТКЛУЧЕН

Многу 10pcs Freeshipping Новиот Huawei E353 3G Безжичен Модем 21.6 Mbps ОТКЛУЧЕН

DEN 9600.00
Од стока


Опис На Производот
Huawei E353 HSPA+ 21.6 Mbps
На E353 ги поддржува следниве стандарди : High-speed packet access plus (HSPA+) Универзален Мобилен Телекомуникациски Систем (UMTS) Enhanced data rates for global evolution (EDGE) General packet radio service (GPRS) Глобалниот систем за мобилни комуникации (GSM)
На E353 обезбедува следниве услуги : HSPA+ пакет дата услуги HSUPA податочната услуга HSDPA/UMTS пакет data service EDGE/GPRS пакет дата услуги WCDMA/GSM Услугата за Кратки Пораки (SMS)
Можете да се поврзете на E353 со USB интерфејс на компјутер. Во услужната област на HSPA+/UMTS/EDGE/GPRS/GSM мрежата, можете да сурфате на Интернет и праќање/примање на пораки/пораки cordlessly. На E353 е брз, сигурен и лесен за ракување. На тој начин, мобилни корисници можат да го доживеат многу нови функции и услуги со E353. Овие карактеристики и услуги ќе им овозможи на голем број на корисници да ги користат E353 и просечните приходи по корисник (ARPU) на оператори ќе се зголеми значително. HSPA+/UMTS 2100 MHz, GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz Еквилајзер и примате разновидност(ТИП 3) HSUPA data service до 5.76 UMTS PS доменот на податоци услуга до 384 kbps РАБОТ податочната услуга до 236.8 kbps GPRS пакет дата услуги и до 85.6 kbps SMS врз основа на ГЛАСАЧКО место доменот на GSM и WCDMA Автоматска инсталација Персонален компјутер/Smart картичката (PC/SC) Возачот NDIS Возачот USB Стик,лесно да се поврзете со Двојна внатрешна антена Стандарден USB интерфејс(Тип А) Надворешна антена интерфејс Микро Secure Digital Мемориски (Micro SD) Картичка Windows 2000/ Windows XP/ Windows Vista/Windows 7/ MAC, Linux оперативен систем (OS)
Huawei E353 3 G UMTS HSPA+ HSDPA 21 Mbps USB Surf Stick
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
Answer : ___________________________ Note : драги пријатели,Ако сте заинтересирани во модем многу,и сакате да ги нарачате голема количина ,pls контактирајте ме преку е-маил или trademanger преку зборуваме за цена!
Ви благодарам многу за вашиот вид разбирање!

R

Додатоци на производи