.

.

Многу 100pcs Отклучен НОВИОТ HUAWEI E353 МОБИЛЕН ШИРОКОПОЈАСЕН интернет USB DONGLE

Многу 100pcs Отклучен НОВИОТ HUAWEI E353 МОБИЛЕН ШИРОКОПОЈАСЕН интернет USB DONGLE

DEN 79200.00
Од стока


Отклучен Новиот Huawei E353 E353s-2 3 G USB Модем 21.6 Mbps HSPA+Мобилен Широкопојасен интернет на 3 G Модем Dongle 3 G Стик
* HSPA+/HSDPA/HSUPA/UMTS 850/900/1900/2100 MHz * GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900 MHz * брзина на Download : 21.6 mbit/s за upload : 5.76 mbit/s * Боја : бела * GSM / GPRS / EDGE способни (850/900/1800/1900 MHz) * LED дисплеј за брзо читање на уредот статус * 'Plug and play' способност, едноставно plug and play. * micro SD слот за мемориска картичка, до 32 GB
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
Answer : ___________________________ Note : драги пријатели,Ако сте заинтересирани во модем многу,и сакате да ги нарачате голема количина ,pls контактирајте ме преку е-маил или trademanger преку зборуваме за цена!
Ви благодарам многу за вашиот вид разбирање!

Пакет:
Yes
Тип:
Безжичната
Број На Модел На:
E353s-2
Примена:
Лаптоп
Адаптер Приклучок:
USB2.0
сертификација:
CE
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Бренд Име:
Huawei
Вид:
Надворешни
Преносот Го Оценувате:
21Mbps
Производи Статус:
Акции
Интерфејс Тип:
USB
R

Додатоци на производи