.

.

HUAWEI E3131 HiLink 3G USB Стик

HUAWEI E3131 HiLink 3G USB Стик

DEN 1094.40
Од стока


E3131 Спецификација : 3 G/4 G UMTS / HSPA + Фреквенција : 2100 MHz/900 MHz 2 G Фреквенција : GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800/1900 MHz Data DL Брзина : Max 21 Mbps Upload Брзина : До 5.76 Mbps Micro SD слот за мемориска картичка до 32 GB Suppot Текстуални пораки,Емитувани пораки и Група SMS Антена : Изграден и поддршка надворешни антени Бројот на записи во именик : до 100 Поддржани Системи Windows XP,Vista, Win7 или над Тежина : околу 30g Waranty : Целосна Една Година
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
Answer : ___________________________ Note : драги пријатели,Ако сте заинтересирани во модем многу,и сакате да ги нарачате голема количина ,pls контактирајте ме преку е-маил или trademanger преку зборуваме за цена!
Ви благодарам многу за вашиот вид разбирање! Huawei E3131 е еден од најдобрите 21 M USB модем за 3 G или 4 G мрежи. Тој е дизајниран да usb поддржани компјутери и лаптопи, вклучувајќи и Mac. Нашите отклучен E3131 Huawei модем може да го поддржи повеќето мобилни мрежи светот широко

R

Додатоци на производи