.

.

отклучен безжичен Рутер Huawei E586E 3G 21.6 mbps HSDPA мобилни WIFI PK E586 бесплатен превозот

отклучен безжичен Рутер Huawei E586E 3G 21.6 mbps HSDPA мобилни WIFI PK E586 бесплатен превозот

DEN 2784.00
Од стока


HUAWEI E586 Es 3 G HSPA+ Мобилни Жариште Wi Fi е проширена верзија на HUAWEI E586 Bs 3 G Џеб Wi Fi Рутер, кој поддржува HSPA+ 21 Mbps и надворешна антена. Таа поддржува до 5 корисници да го споделат WLAN Wi Fi сигналот и може да достигне врв download брзина и до 7.2 Mbps. Wiht OLED екран, корисниците може да прочитате повеќе информации за статусот на поврзаноста на 3 G мобилни Wi Fi.
На OLED екран, лесно може да се чита, и ги прикажува најважните информации. Овие вклучуваат јачината на сигналот, нивото на батеријата, обемот на податоци се троши и време поминато онлајн продавачите и на екранот за роаминг ако сакате да го користите уредот во странство. Во нормална работа на екранот за да зачувате енергија е исклучена, се разбира, можете да ја активирате со кратко притиснете на моќ butto
Се потенцира
* Поголема брзина HSPA+ 21 M Download Брзина
* One touch конективност
* Поддршка на повеќе до 5 Wi Fi уреди пристап истовремено
* Тенок и компактен дизајн
* Подолго време во мирување за 4,5 часа, работното време и 280 часа време на мирување
* OLED екран прикаже сигналот ниво, Wi Fi
* поврзување за корисникот,SMS, роаминг, Збирен сообраќај
Технички Спецификации :
* UMTS со HSPA + до 21.6 Mbit/s низводно и до 5.76 Mbit/s возводно
* UMTS фреквенции : 900 MHz/2100 MHz
* OLED (органски LED) екран за брзо читање на уредот статус
* Изградена-во 802.11 b/g/n WLAN / до 150 Mbit/s и WPA (2) енкрипција, во исто време до 5 уреди/клиенти
* Веб-базирани админ интерфејс за поставување на WLAN, UMTS/поставките за APN, шифрирање и рутирање функционалност
* Авто APN признавање , светот 99% од сите SIM картички не е веќе потребно за конфигурација
* надворешна антена конекторот Т-9 (достапно внатрешна антена, тоа нема надворешна антена може да биде вклучен)
* Со GSM EDGE поддршка
* GSM фреквенции : 850 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz
* OLED дисплеј за информации за статусот
* Wi-Fi b/g/n
* Micro SD слот за мемориски картички до 32 GB
* Надворешна антена конекторот тип TS9
* 1500m Ah Батеријата 4.5 часот работа
* Поддршка на Windows, MAC OS
* Микро SD до 32 GB
Плаќање
Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка,Money bookers,,Western Union,Банкарски Трансфер,и други методи за плаќање,ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас за да ви помогнеме.
Испорака
1 : DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 работни денови .
2 : EMS : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 10 работни денови .
3 : Сингапур ,кина,hkpost,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 39work дена.
4 : време на Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака
Гаранција
6 месеци Гаранција.1 да 1upon предмети дефекти .
Повратни информации
Ако сте незадоволни со трансакцијата за било која причина, ве молиме контактирајте со нас прво да се реши.
Ако не остави негативен или неутрален повратни информации ќе се откаже вашите права за поддршка во однос на било какви проблеми со нас и отворен себе за можно одмазднички негативни повратни информации.
Ве молиме да се избегнат одлуки на негативна повратна информација забелешки, контактирајте со нас на прво ако имате било какви проблеми!

R

Додатоци на производи