.

.

Huawei E303,отклучен huawei модем huawei e303

Huawei E303,отклучен huawei модем huawei e303

DEN 1094.40
Од стока


100% Оригинални
Huawei E303 Wi-Fi, USB Модем
Модел : E303
Описи :
3 G USB Стик, лесно да се поврзете
Plug-and-Play
Стандарден USB интерфејс
Системски Побарувања :
1. Хардверски системот треба да ги исполнува препорачаните услови за инсталиран оперативен СИСТЕМ верзија : Windows XP, Windows Vista SP1/SP2, Windows 7, Mac OS X 10.5 и 10.6 со најновите надградби
2. Резолуција на екранот : 800 x 600 или над
Оперативен фреквенција :
3 G : HSPA+HSUPA/HSDPA/HSPA/UMTS (WCDMA) 2100 MHz
2 G : GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
Брзина :
HSDPA data service до 7.2 Mbps
HSUPA data service до 5.76 Mbps
Клучни Карактеристики :
1. Hi Link карактеристики (Driverless, Нула инсталација, Автоматско поврзување)
2. 3 G : HSPA+HSUPA/HSDPA/HSPA/UMTS (WCDMA)
2 G : GSM/GPRS/EDGE
3. Еквилајзер и примате разновидност
4. Податоци и СМС Сервис
Микро Картичка :
Да, До 32 GB
Оперативен Систем :
Windows XP, Windows Vista SP1/SP2, Windows 7, Mac OS X 10.5 и 10.6 со најновите надградби
Димензија :
85mm×28mm× 12mm
Тежина :
20g
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!

R

Додатоци на производи