.

.

Новиот Автомобил Внатрешни Делови Предниот Лев Моќ Прозорецот За Префрлање 84820-10100 8482010100 За Тојота Ехо Електрични Контролер Господар Прекинувачи

Новиот Автомобил Внатрешни Делови Предниот Лев Моќ Прозорецот За Префрлање 84820-10100 8482010100 За Тојота

DEN 912.00
Од стока


Новиот Автомобил Внатрешни Делови Предниот Лев Моќ Прозорецот За Префрлање 84820-10100 8482010100 За Тојота Ехо Електрични Контролер Господар Прекинувачи
Внимание!!!
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Pls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купите
Функција :
1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши
2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
3) Лесен за инсталација и замена.
4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
Плаќање :
1.Поддршка директно на Али платформа да се плати
2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.
Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Нормално, откако ќе ја добиете вашата исплата, ќе го испрати пакет рок од два дена.
3.Ние ќе ви обезбедиме со најефикасен начин на транспорт.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Пакување слика :
Враќање :
1. Оваа ставка вклучува една година гаранција, и ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да го вратат во рок од 30 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да бидат непроменети.Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса
Повратни информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купувањето, ве молам дајте ми пет-ѕвезда пофалби.Ние ќе направиме подобро!
3. Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дадам се од себе да го реши.

Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Ехо-Година:
2003,2000,2001,2004,2005,2002
Тојота Модел:
Ехо
Име На Модел:
84820-10100 8482010100
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Бренд Име:
Malcayang
Специјални Функции:
прозорецот се префрлите
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
2000-2005 година
Објектот Должина:
10cm
R

Додатоци на производи