.

.

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Lancer EX10 Lancer X Outlander ASX Colt Pajero Sport

Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Мицубиши Lancer EX10 Lancer X Outlander ASX Colt Pajero Sport

DEN 715.00
DEN 1375.20
-48 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Погоден автомобил модели : за Мицубиши Lancer EX10 / Мицубиши Outlander / Мицубиши ASX / Мицубиши Pajero Sport / Мицубиши Colt
Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) 2 : Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме! 3 : Овој производ е управниот покрие,не е воланот!
Пакет содржи :
1x воланот маска,
1x игла,
1x конец,
1x двојна двострано лента,
1x scraper.
Квалитетот изјава
Овој производ е со висок квалитет кожа, токму преку посебна технологија, добра цврстина и влечење на сила е голем, долг работен век, се чувствуваат исто така е многу добар, е вашиот најдобар избор
ЗА ПРОИЗВОДИ :
1 Сите наши производи се во вид на слики, но на крај може да ги менувате и бојата на вредноста,колку што е можно во согласност со реалната слика,но поради осветлување,екран во боја отстапување,лични разбирање на различни бои,што резултира во физичка може да постојат некои објавена фотографија,видот на проблемот не припаѓаат на квалитетот проблем,крајниот боја, со според вистинските стоки ќе преовладува.
2 Откако ќе прими пакет,ја отвори пакетот,таму можеби благ мирис,кој е мирис на кожа,можете да го поставите во сенка еден ден,а потоа се ќе биде во ред.
ЗА ПРЕВОЗОТ
1 По вашата нарачка е завршена,ние ќе брод во рок од 5 дена,и да се обезбеди следење на број до вас преку е-мејл или порака.
2 Наш основен превозот метод е Кина Пост Воздух Mail,која е бесплатна.Ако изберете EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,EPACKET или други превозот начини,ние исто така може да обезбеди,но треба да го плати превозот цена.
3 Ние ќе ги следи вашите парцела,и ве известува за да го добиете вашиот пратката,ако вашиот парцела немаат досие повеќе од 15 дена,или да се врати,ќе се ре-за испорака за вас.
РЕЗЕРВНИ SERVIC
1 Ние да се потрудиме да ги сервисира нашите секој клиент.
2 имате 15 дена за да се врати од денот таа е примена,ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена.Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 15 дена,тоа се смета дека се користи и ние ќе не издаде враќање на парите или замена.Се надевам дека ќе може да се разбере.
3 Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,вашиот причина за враќање.
4 Ние ќе рефундирање на дека по примена на објектот со оригиналните услови и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.Вие исто така може да избере да има замена.
5 Ние многу се надевам дека можете да им го на вашите пријатели за нашите производи, ние сме производители, ако се дилери, можете да контактирате со нас, големи количини на наредби, да ви даде попуст
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

R

Додатоци на производи