.

.

Силиконски Автомобил Копче Опфаќа Фоб Случај За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Поло, Голф Touran Бора Jetta Cady Touran Sharan 2button Далечинскиот Клуч

Силиконски Автомобил Копче Опфаќа Фоб Случај За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Поло, Голф Touran Бора Jetta Cady

DEN 76.00
DEN 95.52
-20 %
Од стока


Купувачот мора да го прочитате превозот начин извештаи пред ставање на ред, тоа е многу важно !! За Производот : 1 : Пред да го направите исплата, ве молиме проверете дали вашиот клуч е сосема ист како нашиот производ се прикажани во слика, ако се уште не го потврди тоа ,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние ќе ви одговори за вас во рамките на 12hours. 2 : кога ќе го добиете производот,и сакате да ја замените вашата клуч за нова школка . Пред да го отворите ве молиме проверете школка јасно или видео на youtube
3 : производи во нашата продавница се сите без лого ,ве молиме да се провери и потврди можете да го прифатите тоа ,благодарение на Секое прашање за инсталирање на копче,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние би сакале да го реши вашиот проблем,ние ќе се потрудиме да го реши . За Превозот И Плаќање За Руските Купувачи : Ве Молиме Изберете : Aliexpress Saver Превозот Метод Или Aliexpress Стојат Превозот Метод , Најбрзиот Превозот Метод За Вашата Земја.
Силиконски копче капак (без автомобил копче) Постојат Четири бои на производот, ве молиме погледнете на сликата подолу силиконска гума копче фоб покрие случај носителот налепница за заштита на Хонда 2015 2016 Пилот Спогодба Граѓански Одговара Ослободени 4 копчето keyless entry ПРЕДМЕТИ
Ви благодариме за вашата нарачка . Имајте пријатен ден!

Бренд Име:
cocolockey
Материјал Тип:
Силика Гел
име случај:
Силиконски coverFor ФОЛКСВАГЕН 2button Далечинскиот Клуч
Боја на копче маска:
13 Бои копче фоб случај
Материјал Тип:
клучни силиконска маска
маска:
Замена На Копчето Покрие Случај Фоб
автомобил копче маска:
Силиконски случај и капак
автомобил-стил:
Клучни Случај Фоб Маска
Автомобил Производител:
Копче На Поклопецот Случај
Внатрешни Додатоци:
Силиконски Копче Случај За Автомобил
Име На Модел:
маска
Автомобили&Мотори:
автомобил копче случај
R

Додатоци на производи