.

.

Peacekey Автомобил Паричници кожа клучни случаи поставува клучните кеси за КИА РИО K5 Sportage ДУШАТА Ceed Cerato Hyundai i20 i30 i35 iX20 iX35 Sola

Peacekey Автомобил Паричници кожа клучни случаи поставува клучните кеси за КИА РИО K5 Sportage ДУШАТА Ceed

DEN 177.00
DEN 196.80
-10 %
Од стока


Peacekey Автомобил Паричници кожа клучни случаи поставува клучните кеси за КИА РИО K5 Sportage ДУШАТА Ceed Cerato Hyundai i20 i30 i35 i X20 i X35 Sola
Објектот Специфики :
Состојба : Нова
Боја : Црна
Материјал : Кожа
Универзална одговара за : kia/hyundai
Пакетот вклучува :
1 x Кожа Автомобил Копче Случај ( не вклучуваат автомобил копче
Напомена :
1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!
Испорака :
1. Пакување 1pcs во поли торба, ќе брод вашата парцела во рамките на 3 -7working дена.
2, Бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и испорака, во спротивно ќе не е одговорен за погрешно или он-испорака адреса !
Feed back :
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе го реши проблемот во рок од 48 часа.

Боја Име:
црна, Кафеава
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
peacekey
Дел Бр.:
P-0025
R

Додатоци на производи