.

.

Сјае пченица Рака-stitched Црна Велур Беж Кожа Автомобил Воланот Покритие за Mini Coupe

Сјае пченица Рака-stitched Црна Велур Беж Кожа Автомобил Воланот Покритие за Mini Coupe

DEN 2352.00
Од стока

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Овој производ е управниот покрие,не е воланот! Пакет содржи : 1x воланот маска, 1x игла, 1x конец, 1x напрсток, 1x двојна двострано лента, 1x scraper. Погоден автомобил модели : за Mini Coupe

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Ширина:
11cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Сјае пченица
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
25cm
R

Додатоци на производи