.

.

За Peugeot 2008 2014 2015 2017 ABS Хром Внатрешни работи Опрема Shift Кутија Рамка Покрие Скратува 1pcs Автомобил Стил Додатоци!

За Peugeot 2008 2014 2015 2017 ABS Хром Внатрешни работи Опрема Shift Кутија Рамка Покрие Скратува 1pcs

DEN 827.00
DEN 972.48
-15 %
Од стока


Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 2008 2014 2015 2016 2017
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Боја : Како на сликите покажуваат Вклучуваат : 1pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно, 3 M лента е во задниот дел.
.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
За Peugeot 2008
Година:
2014-2017
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
20cm
R

Додатоци на производи