.

.

LARATH 3 Копчиња Флип Далечинскиот Клуч Школка За BMW 3 5 7 СЕРИЈА Z3 Z4 X3 Х5 М5 325i Случај Фоб HU58 Сечилото БЕЗ лого

LARATH 3 Копчиња Флип Далечинскиот Клуч Школка За BMW 3 5 7 СЕРИЈА Z3 Z4 X3 Х5 М5 325i Случај Фоб HU58 Сечилото

DEN 186.00
DEN 218.88
-15 %
Од стока


Тука се наведени е нов виткање/флип копче случај школка за да се ремонтирам вашето далечинско копче. Можете лесно може да се движи внатрешните компоненти од вашиот стар далечински оваа нова замена виткање/флип копче школка.
Спецификации
Тип Ремонтирам Флип/Виткање Копче Школка
Копче За Да Празно
Копчето Што Одговара На 3 Копчиња
Transponder Чип Не се вклучени
Електроника/Батерија, Не се вклучени
Големина и Тежина
Должина : 2.6 во./6.8 cm
Ширина : 1.4 во./3.8 cm
Hight : 0.5 во./1.5 cm
Тежина : 1.38 мл/39 г
На keyblade треба да се намали на вашиот локален дилер или квалификуван locksmith. Повеќето locksmiths сега обезбедуваат такви услуги, и наплаќаат многу помалку од дилерот.
Прилагодени Автомобил Модел Референци
1998-2005 За BMW 3 5 7 Серија
1998-2005 За БМВ Х5 Z3 Z4
2001-2004 За BMW 330 330i
2001-2004 За BMW 525 525i
1998-2004 За BMW 325 325i 325ci јас ci xi
BMW 318 540 530 E38 E39 E46 М5 X3 E65
И други модел со иста форма и за скролување на празно примерок далечински..
Во кутија
1 x Ремонтирам Флип Копче Школка

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Пластични
R

Додатоци на производи