.

.

Нерѓосувачки Хром Стил Заден Потпирач Кутија клима Пропустливи Покрие Трим 1pcs За BMW X6 E71 2009 2010 2011 2012 2013 2014

Нерѓосувачки Хром Стил Заден Потпирач Кутија клима Пропустливи Покрие Трим 1pcs За BMW X6 E71 2009 2010 2011

DEN 1613.00
DEN 1920.00
-16 %
Од стока


Производ компатибилност :
За BMW X6 E71 2009 - 2014 година
Опис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направен Од Високо Нерѓосувачки Челик inculde : 1pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација,потребно делови е во прилог.
Превозот И Предавање :
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. состојба.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку alibaba порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
Никој
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
Никој
R

Додатоци на производи