.

.

DWCX 10Pcs Црна Пред Задниот Браник Клип Retainer Fastener 66824-01G00 За Nissan Suzuki GSX-R GSXR Yamaha YZF R1 Kawasaki Ninja

DWCX 10Pcs Црна Пред Задниот Браник Клип Retainer Fastener 66824-01G00 За Nissan Suzuki GSX-R GSXR Yamaha YZF

DEN 90.00
DEN 117.12
-23 %
Од стока

Пред & Задниот Браник Клип Retainer Fastener За Nissan Suzuki GSX-R Yamaha YZF R1 R6 66824-01 G00 Точка име : Пред & Задниот Браник Клип Retainer Fastener За Nissan Suzuki GSX-R Yamaha YZF R1 R6 66824-01 G00 Состојба : 100% нов Објект се вклучени :
Fastener Клип На Компатибилен :
YMM
ТРИМ
за 2004 Kawasaki Ninja
за 250 R, 500 R, ZX10 R, ZX12 R, ZX6 R, ZX6 RR
за 2004 година, Suzuki Разбојник
за 1200
за 2006 година, Suzuki GSXR
за 1000, 1300, 600, 750
за 2005 година, Suzuki GSXR
за 1000, 600, 750
за 2004 година, Suzuki GSXR
за 1000, 600, 750
за 2004 година, Suzuki Hayabusa
за GSX1300 R
за 1988 година На Nissan
Сите
Функција :
1) Push-тип retainer
2) Боја : Црна
3) Материјали : најлон
4) Дел Број(ОЕМ број) : 66824-01 G00
5) Големина :
Глава Дијаметар : само 11,6 mm (0.45 инчи)
Матични Должина : 8.3 мм (0.32 инчи)
Матични Дијаметар : 6mm (0.23 инчи)
Answer : ___________________________ Note :
Постојат повеќе од 1 тип на клипот по возило. Ве молиме јавете се на вашиот локален продавач за да дознаете што ОЕМ бројот што треба.
За да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме проверете дел број и споредете ги вашите стари клип против слика

R

Додатоци на производи