.

.

shhworldsea авто клип fastener за задржување клип за табличка завртка и nlyon за миење нут

shhworldsea авто клип fastener за задржување клип за табличка завртка и nlyon за миење нут

DEN 651.00
DEN 731.52
-11 %
Од стока

Карактеристики : Најлон Најлон Табличка Завртка И Најлон за Миење Орев Screw Head дијаметар:13.7 mm Screw Length:15.1 mm орев дијаметар:16mm орев работ Должина:11.7 mm орев Должина:4.8 мм
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

R

Додатоци на производи