.

.

80x70cm Сребро Алуминиум столче Сонцето Сенка Покрие Бебе Доенче Превоз Sunshade Покрие Дете Седиште Одврати УВ Зраци Универзална Нови

80x70cm Сребро Алуминиум столче Сонцето Сенка Покрие Бебе Доенче Превоз Sunshade Покрие Дете Седиште Одврати

DEN 166.00
DEN 197.28
-16 %
Од стока


[description] [descriptionline/]
[/description] [вклучено] [includedline/]
[/вклучени]

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Ширина:
70cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Висина:
3cm
сет парче:
1
Mfg Серија Број:
одговараат за Повеќето деца столче
Бренд Име:
VODOOL
Објектот Должина:
80cm
Применливи Сезона:
пролет и лето
Објектот Тежина:
105g
Карактеристики 1:
Маска Вагони
Карактеристики 2:
Столче Сонцето Сенка Покрие Бебе
Карактеристики 3:
маска бебе
Карактеристики 4:
автомобил стил
Карактеристики 5:
Алуминиум Столче Сонцето
Карактеристики 6:
Задното Седиште Сонцето Сенка
Карактеристики 7:
заштитна Чува Дете Седиште Кул
Материјал Тип:
Лесно да се чисти
Материјал:
Како се покаже слика
Специјални Функции:
Штити од носат и солза
R

Додатоци на производи