.

.

shhworldsea авто клип fastener за задржување клип за тојота 90467-09008

shhworldsea авто клип fastener за задржување клип за тојота 90467-09008

DEN 629.00
DEN 706.56
-11 %
Од стока

Карактеристики : Најлон Задржување Клип Глава дијаметар:30.4 mm Должина:19.1 мм за Вклопува во 7mm дупка за Тојота го замени 90467 09008
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

R

Додатоци на производи