.

.

Висок квалитет CT12 17201-70020 1720170020 Турбо Турбополнач За Тојота Soarer 2.0 L/Camry 1.8 L 1986-88 1GGTEU 1CTL со дихтунзи

Висок квалитет CT12 17201-70020 1720170020 Турбо Турбополнач За Тојота Soarer 2.0 L/Camry 1.8 L 1986-88 1GGTEU

DEN 7644.00
DEN 9676.80
-21 %
Од стока

Одличен квалитет CT12 17201-70020 1720170020 Турбо Турбополнач За Тојота Soarer 2.0 L/Camry 1.8 L 1986-88 1 GGTEU 1 CTL со дихтунзи
Турбо Модел CT12 Дел БР. : 17201-64010 17201-70020 ПРИМЕНА 1.Toyota CAMRY 1983 година 73 HP 1 CTLC 1.8/4 ПРИМЕНА 2.Toyota Camry ТД(CV10) 1984-1988 година 73 HP 1 CTL-CV10 -1.8 АПЛИКАЦИЈА 3.Тојота SOARER 1986-1988 година 1 GGTEU Твин Турбо-2
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
westmove
Име На Модел:
17201-70020 17201-64010 1720170020 1720164010 17201 70020 17201 64010
Frequence Опсег:
17201-64010
Објектот Ширина:
22inch
Модел Година:
1984 1985 1986 1987 1988
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Тојота
Специјални Функции:
73HP 1CTLC 1.8/4 ТД(CV10) 1CTL-CV10 -1.8 Твин Турбо-2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
9kg
Турбо Модел :
CT12
Дел Бр.:
17201-70020 17201-64010
ОЕМ Бр.:
17201 70020 1720164010
моторот:
1GGTEU 1CTL
Примена:
Toyota CAMRY 1983 година 73HP 1CTLC 1.8/4
APPLICATIN 2:
Toyota Camry ТД(CV10) 1984-1988 година 73HP 1CTL-CV10 -1.8
APPLICATIN 3:
Тојота SOARER 1986-1988 година 1GGTEU Твин Турбо-2
R

Додатоци на производи