.

.

Автомобил додатоци Електронски Гас Контролер 5 диск Силна Бустер Педалата бустер авто делови за Чанг-тите EADO EADO XT RAETON

Автомобил додатоци Електронски Гас Контролер 5 диск Силна Бустер Педалата бустер авто делови за Чанг-тите EADO

DEN 7584.00
Од стока


Автомобил промена делови Електронски Гас Контролер Интелигентни Силна Бустер
За решавање на електронски педалата заостануваат проблем и реализација на инстант одговор кога автомобил start&забрза за Чанг-тите EADO EADO XT RAETON
Забелешка : ве Молиме забележете вашиот автомобил се направи и manufacturered година кога ставање на ред! Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас! Ви благодариме! Некои Силни бустер модели со соодветни модели на автомобили лист
JC-802 Нови Land Rover DSCOVERY 4/EVOQUE
JC-979 Нови Land Rover DSCOVERY 3
JC-988 Land Rover (YEAR2002-)/ BMW СИТЕ МОДЕЛИ ОСВЕН X СЕРИЈА (X3/Х5/X6)/ X СЕРИЈА (X3/Х5/X6)/ МИНИ КУПЕР/ КУПЕР COUNTRYMAN/ ЕДЕН
JC-151 АУДИ А1/А2(БЕНЗИНСКИ МОТОРИ )/A3/(2004) / A4/S4 CABRIO(2003-2006) /A6(-2005)/ RS4(-2008)/ S3/TT(-2006)/ SEAT IBIZA/ КОРДОБА/ EXEO/ST/ ЛЕОН/ ТОЛЕДО/ ALHAMBRA/ "ШКОДА" FABIA/ OCTAVIA (1 U)/ OCTAVIA (1 U)/ ВРВЕН (3 U)/ ВРВЕН (3 U)/ "ФОЛКСВАГЕН" AMAROK/ LUPO/ ЛИСИЦА (ЕУ)/ ПОЛО (9 N)/ ПОЛО (6 R)/ БОРА/ БУБА/ PASSAT/ SHARAN/ TOUAREG/ T5/ T5 (7 H & 7 J)
JC-251 АУДИ А2(ДИЗЕЛ МОТОРИ )/ A4/S4 CABRIO/ A4/ A8/ R8/ Q7/ БЕНТЛИ КОНТИНЕНТАЛ GT/ BROOKLANDS/ SEAT IBIZA/ КОРДОБА/ ЛЕОН/ ТОЛЕДО/ ALHAMBRA/ "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG/ LUPO
JC-201 АУДИ А3/ A4/S4/ A6 (LHD)/ О7/ S3/S4/S5/TT/ СЕДИШТЕ ЛЕОН/ ТОЛЕДО/ ALTEA/ ALHAMBRA/ "ШКОДА" OCTAVIA (1 Z)/ ВРВЕН (3 U)/ ВРВЕН (3 T)/ "ФОЛКСВАГЕН" CADDY/ GOLF V/ GOLF VI/ EOS/ SCIROCCO/ БУБА/ JETTA/ PASSAT/ PASSAT CC/ SHARAN/ TOURAN/
JC-980 AUDI A6 (LHD) 2005-2008 година/ A6 (RHD) 2005-2009
JC-510 КАДИЛАК BLS/ CHEVROLET CRUZE/ HHR
JC-911 CHEVROLET CAPTIVA
JC-501 CHRYSLER 300 C
JC-517 CHRYSLER 300 C 2007-/ DODGE CHALLENGER/ NITRO/ МАГНУМ
JC-989 CHRYSLER CROSSFIRE/ MAYBACH 57 (W240)/ 57 S (W240)/ 62 (V240)/ 62 S (V240)/ МЕРЦЕДЕС BENZ CL-CLASS W216/ CLK-КЛАСА/ CLS-CLASS C219/ E-КЛАСА W210/ E-КЛАСА W211/ G-CLASS/ GL-CLASS X164/ M-CLASS W163/ M-CLASS W164/ R-КЛАСА W251/ S-КЛАСА W220/ S-КЛАСА W221/ SLK-КЛАСА R170/ SLK-КЛАСА R171/ SL-CLASS R230/ SLR Мекларен C199
JC-999 МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ВИТО/VIANO - W639/ SLS - W197/ SLK-КЛАСА R172/ СПРИНТЕР NCV3/W906/ GLK-CLASS X204/ SMART FOURFOUR/ "ФОЛКСВАГЕН" CRAFTER
JC-602 DODGE КАЛИБАР/ МИЦУБИШИ ASX LANCER / OUTLANDER/ EVO X
JC-609 МИЦУБИШИ PAJERO SPORT/ MONTERO/ L200
JC-802 FORD C-MAX (CB3)/ MONDEO/ FIESTA CB1/ ФОКУСОТ (ЗЗП - CB4)/ ФОКУСОТ C-MAX (ЗЗП)/ VOLVO C30/ C70/ S40/ S60/ S80/ V60/ V70/ V50/ XC60/ XC70/ XC90
JC-803 FORD C-MAX (CB7)/ GRAND C-MAX (CB7)/ ФОКУСОТ (CB8)
JC-606 FORD FIESTA CBK/ ФУЗИЈА
JC-708 ХОНДА ГРАЃАНСКО/ CRV/ КРСТОСНИЦА/ STREAM/ СПОГОДБА
JC-689 HYUNDAI SANTA FE/ i X35/TUCSON
JC-688 HYUNDAI SANTA FE CM10
JC-952 HYUNDAI GENESIS
JC-719 INFINITI G35 (COUPE /СЕДАН)/ FX35/45
JC-801 INFINITI M35 / M45
JC-981 INFINITI G37 COUPE/ G37 СЕДАН/ FX35
JC-983 JEEP COMPASS/ ПАТРИОТ/ CHEROKEE КЈ
JC-985 ЏИП КОМАНДАНТ/ GRAND CHEROKEE/ WRANGLER JK/ CHEROKEE КК
JC-501 JEEP GRAND CHEROKEE
JC-TBA JEEP GRAND CHEROKEE (WK2)
JC-307 KIA CEED/ CERATO/ CERATO /ФОРТЕ /ДРЖАВЕН/ РИО/ SPORTAGE/ VENGA
JC-718 KIA CERATO /ФОРТЕ /ДРЖАВЕН УДАР
JC-688 KIA SORENTO
JC-607 KIA SORENTO/ ДУШАТА
JC-831 LEXUS GS350/ GS430/ GS460/ LS430/ SC430/ ES300
JC-830 EXUS LS460/ LX570/ IS350/ IS250/ IS220/ TOYOTA HILUX/ MARK X/ PRADO/ FORTUNER/ INNOVA
JC-567 GX/RX
JC-515 LOTUS ELISE (LHD)/ ELISE (RHD)/ EXIGE (LHD)/ EXIGE (RHD)
JC-806 MAZDA RX8/ MX5/ 6
JC-813 MAZDA CX7
JC-606 MAZDA 2 (DY)/ 2 (ДЕ)
JC-815 MAZDA 3
JC-802 MAZDA 3
JC-809 MAZDA 6
JC-701 NISSAN MAXIMA/ PRARIE/ СОНЧЕВИ/ XTRAIL
JC-801 NISSAN JUKE/ MICRA/ МАРТ/ ЗАБЕЛЕШКА/ QASHQAI/ TIIDA/ TEANA/ XTRAIL
JC-719 ISSAN MAXIMA/ PRARIE/ СОНЧЕВИ/ XTRAIL
JC-801 NISSAN 350 Z/370 Z
JC-510 "ОПЕЛ" ОПЕЛ ASTRA (LHD)/ ASTRA (RHD)
JC-982 ПОРШЕ BOXTER (987)/ CAYMAN (987c)/ 911 GT3 (gt3-2)/ 911 TURBO (997t)/ 911 CARRERA (997)/ PANAMERA (970)
JC-251 PORSCHE CAYENNE
JC-819 РЕНО ЛАГУНА II/ ЛАГУНА III/ ШИРИНА/ ESPACE/ CLIO/ CLIO III/ MEGANE II/ MEGANE III/ СЦЕНСКИ
JC-716 SSANGYONG ACTYON
JC-358 СУБАРУ IMPREZA/ ШУМАРОТ/ НАСЛЕДСТВО
JC-350 СУБАРУ НАСЛЕДСТВО / ПУСТОШ
JC-601 SUZUKI SX4/ ГРАН VITARA SWIFT
JC-581 TOYOTA YARIS / AURIS
JC-830 TOYOTA IQ/ VIOS/ ESTIMA/ BELTA/ AXIOS/ СЕЧИЛОТО/ FIELDER/ САКААТ/ CAMRY/ AVENSIS/ Е КОРОЛА/ Е КОРОЛА VERSO/ RAV 4/ LAND CRUISER/ URBAN CRUISER
JC-831 TOYOTA САКААТ/ CAMRY/ ПИКНИК/ AVENSIS/ Е КОРОЛА/ Е КОРОЛА VERSO/ RAV 4
Итн. над 300 модел!!!
Со оглед на различни земји имаат различни педалата модели .Ако може да се земе слика на вашиот автомобил возилото како што се следниве пик, pls ме остави порака на вашиот автомобил педалата сл.Јас би можеле да се обезбеди модел точно.Tks!
I. Производ Главните Карактеристики
1, го Скрати одговор брзина на електронски гас
2, Подобрување на електронски гас е

Број На Модел На:
JC-5-602
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Регистар на поништени сертификати
Натпреварот автомобил:
за Чанг-тите EADO EADO XT RAETON
режим:
5 режим
Екранот:
LED Дигитален Дисплеј
боја:
Сребро+црна
Место на Потекло:
Кина фабрика(Добар квалитет ниска цена бесплатен превозот)
Функција:
Да се забрза, забрзување на
R

Додатоци на производи