.

.

турбо chra 1435057 LR010138 CORE кертриџ за Ford Transit VI Бранител / Land-Rover Defender 2.4 TDCI 2.4 L 06 - МОТОР : ПУМА

турбо chra 1435057 LR010138 CORE кертриџ за Ford Transit VI Бранител / Land-Rover Defender 2.4 TDCI 2.4 L 06

DEN 3034.00
DEN 3840.00
-21 %
Од стока


турбо chra 1435057 LR010138 CORE кертриџ за Ford Transit VI Бранител / Land-Rover Defender 2.4 TDCI 2.4 L 06 - МОТОР : ПУМА со заптивка На Турбо кертриџ се избалансирани и со сите заптивка !!!
Материјал : к18
гаранција : 12 Месец
Дел no. : 752610-5032 S / 752610-5025 S / 752610-0015 / 752610-0012 / 752610-0010 / 6 C1 Q6 K682 EF / 6 C1 Q6 K682 EJ / 6 C1 Q6 K682 EH / 6 C1 Q6 K682 EF / 6 C1 Q-6 K682-EJ / 6 C1 Q-6 K682-ЕЈ / 1435057 / 6 C1 Q 6 K682 EJ / 6 C1 Q 6 K682 ЕЈ / LR010138 / LR 010138 / LR-010138 / 1435057 / 7526105032 S / 7526105025 S / 7526100015 / 7526100012 / 7526100010 / 752610 5032 S / 752610 5025 S / 752610 0015 / 752610 0012 / 752610 0010 / 6 C1 Q 6 K682 EJ / 6 C1 Q 6 K682 EF / 752610-1 / 752610-2 / 752610-3 / 752610-4 / 752610-5 / 752610-6 / 752610-7 / 752610-8 / 752610-9 / 752610-10
НА CHRA APPLCITION :
Дел број
Направи
Модел
Година
Моторот
kw
cc
752610/
6 C1 Q6 K682 EF /6 C1 Q6 K682 EJ/ 6 C1 Q6 K682 EH / 1435057 / LR010138
Ford
Транзит VI 2.4 TDCI
03/2006
ПУМА
103 KW
2400 CC
Земјиште-Rover
Бранител 2.4 TDCI
03/2006
ПУМА
105 KW
2400 CC
Плаќање Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Превозот на Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина . Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите CHRA, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Ако би сакале да не контактирате : ве Молиме испратете ни онлајн порака. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
Ford
Модел Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Име На Модел:
турбополнач 2.4 L 2.4 TDCI 2.4 L 2400CC Земјиште-Rover LR-010138 LR 010138
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
2.1kg
Материјал Тип:
6C1Q 6K682 EJ ЕЈ EJ EF 752610 5032S 5025S 0015 0012 0010 7526100010
Frequence Опсег:
6C1Q-6K682-ЕЈ 7526105032S LR010138 7526105025S 7526100015 7526100012
Специјални Функции:
6C1Q6K682EJ 6C1Q6K682EH 6C1Q6K682EF 6C1Q-6K682-EJ 6C1Q6K682EF 1435057
Поставување на Возило:
752610-5032S 752610-5025S 752610-0015 752610-0012 752610-0010 1435057
Тип На Објект:
Воздухот Дози
R

Додатоци на производи