.

.

Турбо CHRA кертриџ Core GT1749V 713673 713673-5006S За АУДИ А3 Галакси Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 PD UI AUY ЗНМ ASV 115HP

Турбо CHRA кертриџ Core GT1749V 713673 713673-5006S За АУДИ А3 Галакси Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-06 PD UI

DEN 5616.00
DEN 6239.52
-10 %
Од стока


Турбо CHRA кертриџ core GT1749 V 713673 713673-5006 S За Ауди А3 Галакси Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-2006 Моторот : PD UI AUY ЗНМ ASV 115 HP трговија на Големо
Турбо Модел :
GT1749 V 713673
713673-5006 S 713673-5005 S 713673-0004
713673-0001 454232-5011 S 454232-0002
454232-0006 713673-0002 713673-0003
038253019 D 038253019 DX 038253019 DV 038253019 N 038253019 NX 038253019 NV 1135819 1556571
03 G253014 E 6 M219 G438 AA YM219 G438 BA
За АУДИ А3 Галакси Голф Sharan 1.9 L TDI 2000-2006 Моторот : PD UI AUY ЗНМ ASV 115 HP
"ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 101 HP 74 KW Моторот : ATD/ASV Година : 2000-05 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV Година : 2000-05 "ФОЛКСВАГЕН" Голф IV 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ Година : 1999-03 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.9 TDI 115 HP - 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ Година : 2000 - За SEAT Alhambra 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ година : 2000 За СЕДИШТЕ Леон 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ Година : 2000-05 За "ШКОДА" Octavia 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ Година : 2000 - За "ШКОДА" Octavia 1.9 TDI 110 HP 81 KW Моторот : ASV Година : 2000-07 За AUDI A3 1.9 TDI 115 HP 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ Година : 2000-03 За ФОРД Галакси 1.9 TDi 115 HP 85 KW Моторот : AUY/ЗНМ Година : 2000-
ПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Изберете ur услови за плаќање,како што се "Зачувам" 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. Q2 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q3 : Ако ние не се најде на авто делови тука,pls ни каже. A : 1.Pls испратете ни ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. Q4 : Како да контактирате со нас? A : 1.Sending ни ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk или на Skype (Alitalk ID : cn1510452802, Skype : Turbo.Турбополнач ) ви Благодариме за шопинг на нашата продавница - ние hopeyou се ужива купувањето! Било qestions,pls контактирајте со Нас!

R

Додатоци на производи