.

.

НОВИ KKR280 Масло за ладење Турбо Турбина Турбополнач Одговара За 1.6 L-2.0 L Мотор CA18DET SR20DET 280HP

НОВИ KKR280 Масло за ладење Турбо Турбина Турбополнач Одговара За 1.6 L-2.0 L Мотор CA18DET SR20DET 280HP

DEN 9460.00
DEN 10511.52
-10 %
Од стока


Испорака такси и такса за ракување нема да бидат вратени.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее и вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.НОВИ KKR280 Масло за ладење Турбо Турбина Турбополнач Одговара За 1.
Ние може да ја прогласи својата цел со пониска вредност, да се минимизира увоз даночни давачки за купувачот. но тоа не се одрази на вкупната цена ќе ја плати или пазарната вредност на производите и тоа може да не важат за земји со различни тарифни правила. Предмети Гаранција
Гаранција : 12 месеци.вашето Купување,е Довербата во нас!.
Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде на повеќето професионални одговарање на служба во рок од 12 часа.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.0 L Мотор CA18 DET SR20 DET 280 HP
Објектот е 100% Сосема Нов
Турбо Модел : KKR280
Турбина H/W(exd) : А/Р.6 Item
Тежина : 9kg
Страната : 5 Болт
Actuator : Внатрешна
Удар имајќи : 360°
Ладење : Масло за ладење Одговара За :
Примена : 1. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.0 L
====================================================================== ====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн.Предмети мора да бидат нови,во неговата оригинална состојба.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра.
Ние брод на објекти во светот. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават активен повратни информации.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.ние ќе песна секој ден премногу.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до. Клиентите Задоволителна
1.
Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи,, уште во оригинално пакување.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено.кој е купувачот одговорност.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Секој увоз на давачки,даноците,цените или таксите не се вклучени во точка цена или превозот цена.Ние ќе работиме заедно со вас за решавање на било какви проблеми. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.2
Комп H/W(ind) : А/Р.

R

Додатоци на производи