.

.

ТУРБО TD04HL TD04HL-16T 49189-01355 49189 01355 Турбина Турбополнач За VOLVO 850 Р T5 C70 V70 S70 B5234 T3 T5 T6 N2P23HT 2.3 L

ТУРБО TD04HL TD04HL-16T 49189-01355 49189 01355 Турбина Турбополнач За VOLVO 850 Р T5 C70 V70 S70 B5234 T3

DEN 13519.00
DEN 14855.52
-9 %
Од стока


-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено .3 L P 240 HP
За VOLVO 850 Р T5 96-97 B5234 Т3/T5/T6 N2 P23 HT 2.
•Професионална инсталација и/или помош е силно да се предложи.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
ТУРБО TD04 TD04 HL-16 T-7 TD04 HL-16 T 49189-01355 49189 01355 Турбина Турбополнач За VOLVO 850 Р T5 C70 V70 S70 Мотор B5234 T3 T5 T6 N2 P23 HT 2.3 L НОВИ
Семејството Турбо модел :
TD04 HL-16 T-7 TD04 TD04 H
Дел Број :
49189-01350 49189-01355
ОЕМ Број :
1275663 8601238
Примена :
За Volvo 850 Р T5 C70 V70 S70 2.3 L P 237 HP
За VOLVO S70/V70 1998-00 B5234 T5 2.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување.
-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.
Ако добиете информации за производот и не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД напуштање на било кој тип на повратни информации.3 L
Објектот Тежина : 7 килограми
За VOLVO T5-Р 1996 N2 P23 HT 2.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.3 L P 240 HP
За VOLVO C70 2. Ние ќе направиме се што е потребно за да ја поправат ситуацијата и да заработи што 5-star рејтинг сите околу од. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост.3 L 1996-2005
Моторот :
B5234 Т3/T5/T6 N2 P23 HT 2.
•Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.3 L P 240 HP
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.

R

Додатоци на производи